JP Broker
współpraca procentuje
Przejdź do JP Broker Group
o firmie

Jesteśmy profesjonalnym podmiotem, wyspecjalizowanym w obsłudze brokerskiej przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń finansowych, w szczególności gwarancji kontraktowych oraz ubezpieczeń należności. Wiedza i doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy w instytucjach finansowych, ułatwiają nam wynegocjowanie dla naszych klientów optymalnych warunków współpracy z zakładami ubezpieczeń.

JP Broker Group

W celu świadczenia kompleksowej obsługi brokerskiej naszych Klientów w zakresie pozostałych ubezpieczeń, JP Broker ściśle współpracuje z JP Broker Group, podmiotem wyspecjalizowanym w ubezpieczeniach majątkowych i osobowych.

Zarząd
jacek_grzesik
Jacek Grzesikprezes zarządubroker ubezpieczeniowy; absolwent studiów z zakresu Finansów i Marketingu Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej w Katowicach, a także absolwent studiów podyplomowych z zakresu Ubezpieczeń Finansowych na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wieloletni pracownik korporacji Citibank i Fortis Bank, a także Euler Hermes, gdzie przez 11 lat zajmował się gwarancjami kontraktowymi jako regionalny specjalista ds. gwarancji kontraktowych, później jako koordynator Działu Sprzedaży Gwarancji Kontraktowych. Współtwórca wielu niestandardowych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń finansowych.
pawel_niesyty
Paweł Niesytyprezes zarządubroker ubezpieczeniowy; absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Przez 11 lat pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes, jako specjalista ds. ubezpieczeń finansowych, później jako kierownik regionalny w katowickim oddziale Towarzystwa. Współtwórca i praktyk wielu niestandardowych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń należności.