JP Broker Group
współpraca procentuje
Przejdź do strony JP Broker
o firmie

Jesteśmy profesjonalnym podmiotem, wyspecjalizowanym w obsłudze brokerskiej przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Bez względu na to, czy reprezentujesz dużą firmę, instytucję, bądź też jesteś indywidualnym przedsiębiorcą czy osobą prywatną, zapewnimy Ci kompleksową obsługę ubezpieczeniową i stałe wsparcie. Z nami możesz czuć się bezpieczny!

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie odpowiedniego systemu pracy oraz odpowiednich narzędzi, które z pewnością sprostają Twoim wymaganiom.

Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala stworzyć dedykowany program ubezpieczeniowy dopasowany do budżetu, którym dysponujesz.

Do codziennej pracy podchodzimy wielowymiarowo, nie zamykając się w schematach uwarunkowanych obsługiwaną branżą, oraz obdarzając się wzajemnym zaufaniem. Takie podejście zapewnia najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Zarząd
jacek_grzesik
Jacek Grzesikprezes zarządubroker ubezpieczeniowy; absolwent studiów z zakresu Finansów i Marketingu Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej w Katowicach, a także absolwent studiów podyplomowych z zakresu Ubezpieczeń Finansowych na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wieloletni pracownik korporacji Citibank i Fortis Bank, a także Euler Hermes, gdzie przez 11 lat zajmował się gwarancjami kontraktowymi jako regionalny specjalista ds. gwarancji kontraktowych, później jako koordynator Działu Sprzedaży Gwarancji Kontraktowych. Współtwórca wielu niestandardowych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń finansowych.
pawel_niesyty
Paweł Niesytyprezes zarządubroker ubezpieczeniowy; absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Przez 11 lat pracował w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej Euler Hermes, jako specjalista ds. ubezpieczeń finansowych, później jako kierownik regionalny w katowickim oddziale Towarzystwa. Współtwórca i praktyk wielu niestandardowych rozwiązań z zakresu ubezpieczeń należności.